سلام به نی نی گولو

حدود یه هفته ای هست که فهمیدم یه مسافر کوچولو تو راه داریم دوست داشتم بیام بنویسم ازش اما نمی دونم چرا نمی تونستم شاید به خاطر این بود که هنوز تو شوکش بودم .

همسری عزیزم سه هفته ای هست که نیومده و تا ده روز دیگه هم نمی تونه بیاد دلم براش خیلی تنگ شده بهش گفتم که نی نی داریم ولی دوست داشتم ببینمش تا عکس العملش و ببینم فکر کنم خوشحال شد هنوز کسی نمی دونه من و و مامانم و خواهرکوچیکا می دونیم به مامان همسری نگفتیم می خوام وقتی رفتم سونو بهش بگم از وقتی این نی نی شیطون اومده خیلی کمردرد دارم  و راحت نمی تونم روی صندلی بشینم اوه راستی طبق معمول هم بعد از دو هفته رژیمم وا رفت البته این بار به خاطر اومدن نی نی گولو بوده لبخند همش گشنم می شه و دلم می خواد یه چیزی بخورم ، ویار ندارم از چیزی هم نه بدم میاد نه خوشم کلا عادی و معمولیم فقط زود خسته می شم و کمرم درد می کنه .

ای کاش هسمری بود نمی دونم بدون اون راحته از این نی نی گولو نگهداری کنم یا نه؟ امیدوارم خدا کمک کنه........

راستی نی نی گولوی من سید یا سیده است، لطفا برای  سلامتیش دعا کنین .

/ 9 نظر / 35 بازدید
سايرا

سلام عزيزم قدم نو رسيده پيشاپيش مبارك انشاالله هميشه هر سه تاييتون سالم و شاد باشيد

كيميا

سلام قدم نو رسيده مبارك وبت خيلي قشنگه

مهرسا

سلام ماری جون امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشی خیلی دلم میخواد باهات دوست شم یجورایی فکرمیکنم خودمی مواظب کوچولوت باش منتظر مطالب جدیدتم

mahba

سلام عسیسم...خیلی وبلاگت قشنگه... یه سوال دارم این رژیم کانادایی واقعا مضره؟ من از امروز شروع کردم می خوام بدونم واقعا می شه اجراش کرد؟

mahba

راسی من لینکت می کنم...بایییی

mahba

سلام عیدت مبارک... زیاد شیرینی شکلات نخوریداااااااااااااا

faize

مبارکه عزیزم ان شا اله سالم وسلامت باشه و زیر سایه پدر مادر بزرگشه.

محبا

سلام خانوم خوبي عسيسم رژيم خوب پيش مي ره ديگه نه؟

یه بابا

سلام . مبارکه .